Kastamonu Üniversitesi | Geleceğini İnşa Edeceğin Üniversite

8. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)

 

 

8. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi

(UTSAK)

25 – 26 – Aralık 2021

ONLINE

A N K A R A

Değerli Araştırmacılar,

Daha önce farklı tarihlerde gerçekleştirilen kongrelerin devamı olan 8. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK), sizlerin destekleriyle 25 – 26 Aralık 2021 tarihleri arasında ONLINE olarak yapılacaktır.

Bilindiği gibi bir yılı aşkın bir süredir dünyada etkili olan COVİD – 19 salgını hala devam etmektedir. Bu nedenle 8. UTSAK kongresi söz konusu pandemi sebebiyle yine ÇEVİRİMİÇİ olarak yapılacaktır. Kongre süresi boyunca sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

  1. 8. UTSAKkongresinde, Tıp ve Sağlık Bilimlerinin alt dallarındaSÖZLÜ ve POSTER sunumlar yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı ve Kongre Bildiri Tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.
  2. 8. UTSAKkongresi, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır. Kongrede sunulan tebliğlerden sonra katılımcıların UTSAK web sayfasındaki adreslerine katılım sertifikaları tanımlanacaktır.

Dileyen katılımcılar, yurtdışında uluslararası bir yayınevi tarafından yayınlanacak olan kitapta bölüm için "Kritik Hasta Bakımı" konulu çalışmalarını gönderebilirler. Bu konuda mail ile veya kongre sekretaryasından detaylı bilgiler alınabilir.

Sizleri, 25–26 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 8. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ ne davet ediyoruz.

Prof. Dr. Zahide DOĞANAY

Dr. Ayşe YILMAZ

Düzenleme Kurulu Adına

Ayrıntılı Bilgi için: http://www.utsakcongress.com/